05326072968   Muratpaşa/Antalya

Antalya Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Antalya Vita nakliyat olarak evden eve nakliyat ve eşya taşıma işlerinizde profesyonel çözümler üretmekteyiz. İşinin ehli uzman kadromuz ile eşyalarınızı evinizden istediğiniz yere tam donanımlı araçlarımız ile taşıyoruz. Günümüzde en trend hizmet yöntemlerden birisi olan evden eve nakliye ile eşyalarınızı taşınma sırasında hasar görmeden taşınma imkanı bulabilirsiniz. Güvenilir nakliyat ve %100 müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir. Firmamız ile yapacağınız tüm nakliye işleri sözleşme kapsamında yapılmaktadır.

Öncelikli Antalya olmak üzere tüm Türkiye genelinde şehirlerarası karşılıklı nakliyat seferlerimiz vardır. Şehirlerarası eşya taşınması ve ev taşıma işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. En iyi taşımacılık hizmeti alarak güven içinde yeni evinizde yeni bir hayata adım atabilirsiniz.

Antalya Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehirçi nakliyat firmamız Antalya’nın her ilçesinde hizmet vermektedir. Vita nakliyat ucuz ve uygun nakliye fiyatları ile tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Şehiriçi Evden eve nakliye hizmeti almak için bizlere hemen ulaşabilşirsiniz. Eşyalarınızın taşıma süreci öncesin de ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktayız. Şehiriçi taşıma tarihini planlayarak sizin için en uygun fiyatı belirliyoruz.

antalya nakliyeci
Antalya şehirlerarası nakliyat

Şehiriçi Nakliyat Fiyatları

Antalya şehiriçi nakliyat fiyatları için standart bir tarife yoktur. Taşınan eşya durumuna göre nakliye fiyatları değişkenlik göstermektedir. Şehiriçi nakliyat fiyatlarında ki en büyük etken işçilik kalitesi ve taşıma yapılacak mesafedir. Asansörlü taşımacılık olduğu takdirde, bu fiyatlar daha da değişkenlik göstermektedir. Bu konuda tüm taşıma işleriniz için uzman ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

2022 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

2022 nakliyat fiyatları için ortalama hesap yapılabilmesi için size özel hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

TAŞINAN YÜK

TAŞIMA HİZMETİ

LOKASYON

FİYAT

1+1 EŞYA

Kamyon+Taşıma

+Asansör

Antalya Şehiriçi Taşıma

2500₺

2+1  EŞYA

Kamyon+Taşıma

+Asansör

Antalya Şehiriçi Taşıma

3750₺

3+1 EŞYA

Kamyon+Taşıma

+Asansör

Antalya Şehiriçi Taşıma

4500₺

4+1 EŞYA

Kamyon+Taşıma

+Asansör

Antalya Şehiriçi Taşıma

7000₺

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Antalya


Antalya şehirler arası nakliye firmasından beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti ile şehirlerarası nakliye hizmetleri kapsamında parça eşyaların paketlenmesini yapıyoruz. Nakliye aracına yüklenerek yeni eve eşyalarınızın zarar görmeden taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca şehirlerarası tüm nakliye hizmetlerimiz yük taşıma sigortası kapsamında yapılmaktadır.


Şehirlerarası Evden Evden Nakliye Fiyatları

Antalya evden eve nakliyat şirketleri arasında indirimli, Ekonomik ve Ucuz ücretlerle şehirlerarası nakliye hizmeti sunan VİTA NAKLİYATmarkasını tercih edin kazanın. En ekonomik Şehirler arası nakliyat ücretleri imkanını sunan şirketimiz aynı zamanda %100 Müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Sahip olduğumuz geniş araç filomuz ve titiz çalışan ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ek ücret ve masrafımız olmadığından müşterilerimize de ek ödemeler çıkarmıyoruz. Şehirler arası nakliyat fiyatları için minimum ücret maksimum memnuniyeti esas alıyoruz. Sözleşmeli ev taşıma hizmetini tarih ve rakan belirterek tek tek imza altına alıyoruz. Ev taşıma esnasında stres yükünüzü hafifletiyoruz


Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 2022

  • Şehirler arası nakliyat fiyatları hesaplama tablomuz ile taşınacağınız şehrin güncel nakliyat fiyatlarını görebilirsiniz.
  • Taşınan eşyanın miktarı,
  • Kapladığı alan, eşyalarınızın sayısı,
  • Kaç personel ekibi ile taşımasının yapılacağı önemlidir. Nakliyat aracının çeşidini belirleyen unsurlar şunlardır;
  • Küçük nakliyat aracı,
  • Orta nakliyat aracı
  • Büyük nakliyat aracı gibi farklı nakliye araçları ihtiyacını doğurur. Doğal olarak ev taşıma fiyatlarına da yansıyan bu şartlara göre nakliye ücreti talep etmekteyiz.NEREDEN

NEREYE

KM -MESAFE

FİYAT

Antalya

İstanbul

696,3 km

13.000 - 20.000₺

Antalya

Ankara

481,4 km

11.000 - 19.000₺

Antalya

İzmir

459,5 km

11.000 - 19.000₺

Antalya

Kayseri

574,1 km

12.000 - 19.000₺

Evden Eve Şehirlerarası Nakliye Fiyatı Hesaplama

Şehirler arası nakliye fiyatları nasıl hesaplanır?

Evden eve taşıma veya şehirler arası nakliyat hizmeti için stanadart bir tarife yoktur. Taşıma yapılacak mesafe ve yük durumuna göre fiyat hesaplanmaktadır.

Şehirlerarası Parça yük taşıma fiyatları nasıl hesaplanır?

Şehirlerarası parsiyel yük taşıma, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası taşıma ve nakliye hizmeti için stanadart bir tarife yoktur. Taşıma yapılacak mesafe ve yük durumuna göre fiyat hesaplanmaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat firma tercihi nasıl yapılmalıdır?

Şehirler arası taşımacılık yapan firmaların araç donanımları ve yetki belgeleri iyi araştırılmalıdır. Evden eve nakliyat firmalarının yetkinlik belgeleri ve referansları dikkate alınarak tercih yapılmalıdır.

Şehirler arası ev eşyası taşıma yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Taşıma yapılacak eşyalar veya yük hasar görmemesi için titizlikle paketleme yapılmalıdır. Kırılabilecek cam eşyalar v.b gibi hassas ürünler kolilenmelidir.

Antalya İstanbul nakliyat fiyatı hesaplama nasıl yapılır?

Antalya Vita nakliyat firma yetkililerimize 05326072968 numaralı danışma hattından ulaşarak 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Antalya Ankara nakliyat fiyatı hesaplama nasıl yapılır?

Antalya Vita nakliyat firma yetkililerimize 05326072968 numaralı danışma hattından ulaşarak 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Antalya İzmir nakliyat fiyatı hesaplama nasıl yapılır?

Antalya Vita nakliyat firma yetkililerimize 05326072968 numaralı danışma hattından ulaşarak 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Antalya Bursa nakliyat fiyatı hesaplama nasıl yapılır?

Antalya Vita nakliyat firma yetkililerimize 05326072968 numaralı danışma hattından ulaşarak 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Antalya Asansörlü Nakliye aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. 18. kata kadar Antalya asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmak ve evini mobil asansör ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. Antalya’da parça eşya taşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en ucuz ücretlerle ekonomik olarak sunuyoruz.


Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Antalya asansörlü evden eve nakliyat şirketi olarak yüksek katlı binalara ve taşınması zor alanlara taşınmanız için alternatif çözümler sunuyoruz. bu kapsamda asansörlü nakliye aracını sizlerin hizmetine sunduk. Antalya’da asansörlü evden eve taşıma aracı kiralamadan kendi içinde bu hizmeti sunuyoruz. Antalya Ev Taşıma firmamız indirimli ücretlerle asansörlü taşıma hizmetleri sunar.

Antalya evden eve nakliyat

Türkiye genelinde

Evden eve nakliyat

Üstün hizmet kalitesi

Asansörlü Taşımacılık

Antalya

Şehirlerarası nakliyat

Başa dön
Call Now ButtonFiyat Almak İçin Hemen Arayın