Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya’da asansörlü nakliyat çok yaygın kullanılan taşıma sistemidir. Taşınma sürecinin en etkili ve işleri en fazla kolaylaştıran faktörüdür. 25. kata kadar eşya taşıma asansörü kurulabilmektedir. Bu sistem sayesinde evden eve nakliyat hizmeti daha hızlı yapılmaktadır.


Antalya Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmetinden ucuz ve uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Antalya ve tüm ilçeleri dahil olmak üzere; kiralık asansör temin ediyoruz. Eşya taşımak için kullanılan asansörlerimizin periyodik bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Saatlik, günlük veya tek sefere mahsus olmak kaydıyla ihtiyacınız ne olursa olsun tüm kiralık asansör ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

İş güvenliği açısından ve taşınacak eşyaların zarar görmemesi için eşya taşıma asansörlerimizin tamamı teknolojik alt yapıya sahiptir.


Antalya Asansörlü Nakliye Firması

Antalya’nın en çok tercih ve tavsiye edilen asansörlü nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Gerek şehirlerarası gerekse şehiriçi eşya taşıma işlerinde alternatif çözümler sunmaktayız.

Profesyonel ekimiz işini hassasiyetle yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti en temel prensibimizdir. Bunun yanısıra parça eşya nakliyesi, öğrenci eşyası taşıma, çeyiz eşyası ve küçük nakliye işleriniz içinde firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz.Eşya Taşıma Asansörleri Neden Avantajlıdır?

Asansörlü taşıma kullanılmasının en büyük nedeni normal nakliyat sistemine göre daha hızlı ve güvenli olmasıdır. Eşyalarınızın tek tek çıkarılması yerine kısa bir süre içinde birçok eşyanızın zarar görmeden çıkarılması size büyük avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda dar koridorlarda çıkarılmaya çalışan eşyaların hasar görme riski asansörle taşınmaya göre oldukça fazladır bu da asansörlü nakliyatın daha güvenli olduğunu gösterir. Asansörlü nakliyat kullanmanız için evinizin dış cephesinin uygun olması ve 3.kat veya üstüne taşıma yapılması gerekir. Dış cephenin uygun olup olmadığına ekip arkadaşlarımız karar vermektedir. Uygun ve ucuz fiyatlarda olması ayrıca avantaj sağlamaktadır.


Antalya’da Asansörlü Nakliyat Taşıma Çözümlerinin En Güvenilir Yöntemi

Asansörlü nakliye, binaların kat sayısının artması ve bu sebeple eşyaların taşınmasının zorlaşmasıyla ortaya çıkmış trend ve güvenilir hizmetler arasında yer almaktadır.

Asansörlü Nakliyat, eşyalarınızın tek tek taşınması yerine üzerine asansör şeklinde bir kabin yerleştirilmiş olan araçlardır. Taşınma sırasında evin balkonuna kadar yükselip yanaşmasıyla yapılmaktadır. Asansörlü araçlar sadece bu amaca yönelik yapıldığı için yüksek katlara kadar güvenilir şekilde ulaşabilirler. Bu nakliyat sistemi genellikle dar koridorlu ve yüksek katlı binalarda tercih edilir ve taşımanın daha hızlı olmasını sağlar.


Antalya Asansörlü Nakliye Fiyatları
ANTALYA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Kolay Kullanım ve Taşıma İşlerinin En Önemli Unsuru Asansörlü Nakliyat

  1. Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

    Eşya ve Yük Taşıma için kullanılan Asansörlü nakliyat sistemi, bina cephelerinin elverişli olması durumda yapılmaktadır. Asansör kurulumu yapılabilmesi için minimum 2.kat ve üzeri olması gerekmektedir.

  2. Asansörlü Nakliyat Kaç Saatte Yapılır?

    Hava şartlarının elverişli olması durumunda minimum bir saat, maksimum sekiz saat aralığında yapılmaktadır.

  3. Asansörlü Nakliyat Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Nakliyat sırasında yükleme boşaltma yapılırken asansör sepetlerinin ve raylarının düzenli çalıştıklarına mutalaka dikkat edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise; asansör yetki sertifikalarının tam olmasıdır.


Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Antalya’da taşıma hizmeti veren firmaların standart bir fiyat tarifesi yoktur. 2022 Güncel asansörlü nakliyat fiyatı öğrenebilmek için 05326072968 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Antalya Kiralık Asansör Fiyatları Ne Kadar?

Saatlik veya Günlük kiralama hizmeti için fiyalar değişkenlik göstermektedir. Antalya’da Saatlik asansör kiralama hizmet bedeli 600₺ dır. Daha uzun süreli asansör kiralama talepleriniz için 05326072968 telefon numarasını arayarak detaylıca bilgi edinebilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Bina cephesinin elverişli olması durumunda, minimum 2. kat ve maksimum 25. kata kurularak eşya taşıma işlemi yapılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Asansörlü taşımacılığın en büyük ve en önemli avantajı zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamasıdır. Günümüzde kolay ev taşıma için kullanılan mobil asansörler alternatif çözümler üretmektedir.

Asansörlü Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?

Asansörlü taşıma süreleri eşya yoğunluğu ve yük durumuna değişmektedir.

Antalya’da Asansörlü Nakliyat Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim?

05326072968 Antalya evden eve nakliyat danışma hattını arayarak öğrenebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti İçin Keşif Gerekli mi?

Tam olarak evet! Taşınma süreci öncesinde binanızın asansör kurulumuna elvirişli olup, olmadığı kontol ve keşif yapılması gereklidir. Antalya evden eve nakliyat 05326072968 numaralı irtibat üzerinden bu konuda ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Scroll to Top
Fiyat Almak İçin Hemen Arayın