Kepez Nakliyat Firmaları

Antalya ilçesi kepez nakliyat ve nakliye firmaları içinde hizmet sunmaktayız. Asansörlü taşımacılık, ev taşıma, evden eve nakliye ve Kepez de en iyi nakliyeciler arasında tavsiye edilen firmayız. Çünkü eşyalarınızın toparlanması, hazırlanması ve paketleme yapılması gibi işlerde profesyonel çalışanlarımız verdiği nitelikli hizmetlerle taşınma işinizin stresini hafifletmektedir. Kepez’de nakliyat firması bulmakta çok zorluk çekiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Firmamız, Kepez asansörlü nakliye ve ev taşımacılık hizmet kategorilerinde en iyi nakliyeci ve tercih edilen nakliyat firması olmayı başarmıştır. Çünkü uzun zamanlardan günümüze, yaptığımız nakliyat işlerinde bakış açımızı geliştirmekteyiz. Teknolojinin gerekliliklerine uyum sağlayarak hizmet vermekteyiz. Sonuç olarak müşterimizi memnun etmek gibi kaliteli nakliyat çözümleri sunmak vazgeçilmez ilkemizdir.

‘’KEPEZ EV TAŞIMA VE EVDEN EVE NAKLİYECİLER ARASINDA PROFESYONEL VE ÖNCÜ FİRMAYIZ.’’

Kepez Nakliyeciler

Kepez ilçesi, Antalya şehrinin gelişmekte olan merkez ilçesidir. Bu sebeple günden güne gelişime bağlı artan nüfusu sebebiyle ev taşıma işleri, evden eve nakliye, asansörlü nakliyat gibi işlerin yapılmasında son dönemlerde kepez nakliyeciler aşırı talep almaktadır.

Bu durumda evinizi taşımaya karar verdiniz ve eşya taşınacak tarih belli olduysa, en erken  2 hafta öncesinden Kepez nakliyat firmalarından rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

Herhangi bir aksilik durumda tüm ev taşıma ve nakliye programınız alt üst olacaktır. Çünkü hiç kimse taşınma sürecinde üzücü bir süprizle karşı karşıya kalmak istemez.

Sizde taşınma sürecinizde vakit kaybetmeden Kepez’de en iyi nakliyat firmaları ve en çok tercih edilen nakliyecisi ile irtibata geçmelisiniz.

kepez ucuz nakliyat

Kepez Ucuz Ev Taşıma Firmaları

İşinin ehli kepez ev taşıma hamaliye ekibimiz eşyanızı yeni evinize teslim etmek için komple paketleme yaparak, yüklemeyi özenli ve itinalı bir şekilde yapmaktadır. Profesyonel ekip barındıran kepez nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimiz için ev taşıma işlerinde yaşadıkları stres yükünü azaltmaktadır. Bu nedenle sizler ev taşıma sürecinizde kesinlikle karamsarlığa kapılmayın.
Firmamızı arayarak bu konuda profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz. Çok kolay ve ucuz nakliyat fiyatları için detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

kepez asansörlü nakliye

Kepez Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Günümüzde Kepez’de asansörlü taşımacılık firması ile taşınmak hem daha basit hem de daha ekonomiktir. Çünkü şyalarınız itinayla yaşam alanlarından boşaltılarak, yeni evlere eşya taşıma asansörü kullanılarak çıkarılıp taşınmaktadır.
Bu sebeple sizin tercihinizde asansörlü ev taşıma olsun ki eşyalarınız güvenle taşınsın.
Hatta eviniz yüksek katlarda olsa bile, günümüz teknolojisinde Antalya’da 25. Kata kadar asansörlü taşımacılık yapılabilmektedir. Çünkü asansörlü taşımacılık sistemi, güvenli ve çok hızlı bir şekilde yapılarak zamandan tasarruf edilmesine olanak taşınmaktadır. Ayrıca taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görme riskini engellemektedir. Kepez yük taşıma asansörüyle yıllardır sayısız işletme ve aileye çözüm sunmaktayız. Gelin sizde bu hizmetimizden faydalanın.

FORMU DOLDURUN KEPEZ EN UYGUN ve UCUZ NAKLİYAT FİYAT TEKLFİNİ HEMEN ALIN!

antalya evden eve nakliyat

Kepez Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kepez evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, ihtiyacınıza göre en uygun ev taşıma fiyatları sunmaktadır. Kepez’de bulunan nakliyecilerin standart fiyat tarifesi bulunmamaktadır. Çünkü serbest piyasa koşullarında, yapılacak nakliyatın hizmet kapsamına göre farklı fiyat teklifleri verilmektedir. Ama ucuz nakliyat ve nitelikli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim öncelikli prensibimizdir.
Taşınacak olan ev oda sayısına göre ve eşyaların az ya da çok olması durumunda nakliyat fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yüksek katlı binalarda kullanılan eşya taşıma asansörü. Kat farklılıklarına göre yakıt gideri çok olacağından fiyat tarifesinde değişkenliğe yol açan çok önemli faktördür.

Kepez Şehir içi Ev Taşıma

Şehir içi ev taşımacılık ve nakliyat hizmeti verdiğimiz kepez bölgesinde. Uzman ekibimiz değerli ev eşyalarınızın en etkin ve zamanında taşınabilmesi için gayretle ve itinayla çalışmaktadır.

Ev Taşıma öncesinde eşyalarınız, mobilyalarınız ve koltuklarınız paketlenmektedir. Ayrıca kırılabilecek cam eşyalarınız ve giysileriniz itina gösterilerek ambalajlanmaktadır. Özenle yapılan bu işin sonucunda taşınan ev eşyalarınız hasar görmemiş olacaktır. Ayrıca komple evden eve nakliye  işinden farklı olarak sunduğumuz çözümlerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

 • Ofis ve büro taşımacılık
 • Banka taşımasıcılığı
 • Fuar ve stand taşıma
 • Fabrika ve atölye taşımacılığı
 • Kuru Yük ve ambar taşımacılığı
 • Parça ve parsiyel eşya taşımacılığı
 • Çeyiz eşyası taşıma
 • Bekar eşyası taşıma
 • Sigortalı ve sözleşmeli eşya taşıma
 • Okul, dershane taşımacılığı ve bunun gibi hizmetler sunmaktayız.
ev taşıma

Kepez Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolarımız teknolojik gece görüşlü güvenlik kameralı sistem ile haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati izlenerek güvence altına alınmaktadır. Sigortalı şekilde eşyanızı taşıyor, ambalajlıyor ve depomuza yerleştiriyoruz. Gönül rahatlığı ile Kepez’de bulunan kiralık depolarımıza ev eşyalarınızı emanet edebilirisiniz.

Kepez Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası ev taşıma ve evden eve nakliyat işi herkesin bidiği gibi çok zor bir iştir. İşinde uzman personelimiz farklı Kepez’de taşınacağınız ev için gelip eşyalarınızı incelemektedir. Eşyanın durumuna göre bir fiyat teklifi sunmaktadır. İş anlaşması ile birlikte karşılıklı hem tarih hem de fiyat sözleşmeyle kesinleşerek taşıma gününe karar verilmektedir.

 • Antalya Kepez’den Türkiye’nin tüm illeri  ve ilçelerine haftalık ve günlük aralıklarla karayolu taşımacılık seferlerimiz vardır.
 • Şehirlerarası nakliyat esnasında profesyonel ekibimiz monte, demonte mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı sökmekte ve paketlemektedir. Şehirlerarası taşıma kamyonlarımızla yeni adresinize gidecek eşyalarınızın tekradan mobilya ve beyaz eşya kurulumu yapılarak teslim etmektedir.
 • Kepez evden eve nakliyat firması, ambalajlama sırasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılmakta, ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilmektedir.
 • Evden eve nakliye teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenmektedir.

konyaaltı nakliye

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Fiyat Almak İçin Hemen Arayın