Konyaaltı Nakliyat Firmaları

Antalya Konyaaltı nakliyat ve ev taşıma firmaları arasında hizmet vermekteyiz. Eşya taşıma, evden eve nakliyat süreci herkesin bildiği gibi çok sıkıntılı bir iştir. Eşyaların toparlanması, kolilenmesi ve ambalajlanması gibi işlerinizde uzman ekibimiz verdiği kaliteli hizmetlerle bu yükünüzü hafifletmektedir. Konyaaltı ilçesinde nakliyat firması bulmakta zorluk çekiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Firmamız; Konyaaltı asansörlü nakliyat ve ev taşıma hizmet kategorilerinde tavsiye ve tercih edilen olmayı başarmıştır. Uzun yıllardan günümüze, yaptığımız nakliye işlerinde vizyonumuzu geliştirerek ve teknolojiye uyum sağlayarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışma prensibimiz vazgeçilmez ilkemiz haline gelmiştir.

‘’KONYAALTI EV TAŞIMA VE EVDEN EVE NAKLİYAT DENİLİNCE AKILLARA GELEN TEK FİRMAYIZ.’’

Konyaaltı Nakliyeciler

Konyaaltı ilçesi, kentsel dönüşüm sebebiyle ve turizme dayalı göç alma nedenlerinden ötürü ev taşıma, evden eve nakliyat ve asansörlü eşya taşıma gibi işlerin yapılmasında son dönemlerde aşırı yoğunluk yaşamaktadır.

Bu durumda evinizi taşımaya karar verdiniz ve  eşya taşınacak tarih belli oldu, günler öncesinden Konyaaltı nakliyecilerinden rezervasyon yaptırmalısınız.

Aksi taktirde tüm şehiriçi ve şehirlerarası nakliye planlarınız alt üst olacaktır. Kimse bu süreçte olağan dışı bir durumla karşı karşıya kalmayı istemez. Sizde ev taşıma sürecinizde vakit kaybetmeden Konyaaltı tavsiye edilen nakliyat firmaları ile irtibata geçmelisiniz.

konyaaltı nakliyat ve ev taşımacılık

Konyaaltı Ev Taşıma

İşinde profesyonel konyaaltı ev taşıma ekibimiz eşyanızı yeni evinize teslim etmek için komple paketleme yaparak, yüklemeyi itinayla yapar.
Profesyonel ekip barındıran taşıma firmamız, siz değerli müşterilerimizin ev taşıma sürecinde yaşadıkları stres yükünü azaltmaktadır.
Sizde ev taşıma sürecinizde kesinlikle telaşeye yer vermemelisiniz.Firmamızı arayarak bu konuda profesyonel destek alabilir, detaylı bigi sahibi olabilirsiniz

konyaaltı asansörlü taşıma

Konyaaltı Asansörlü Taşımacılık

Artık konyaaltında asansörlü taşıma sistemi ile taşınmak çok daha basit, daha teknolojik.Eşyalarınız daha kaliteli biçimde yaşam alanlarından alınarak, yeni evlere asansörle çıkarılıp taşınmaktadır. Sizin tercihinizde asansörlü ev taşıma olsun ki eşyalarınız güvenle taşınsın.
Eviniz yüksek katlarda olsa bile, günümüz teknolojisinde 18.kata kadar asansörlü taşımacılık yapılabiliyor.
Asansörlü taşımacılık sistemi, güvenli ve hızlı bir şekilde yapılarak zamandan tasarruf edilmesine olanak tanır.
Taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görme riskini engeller.
Konyaaltı yük taşıma asansörümüz ile yıllardır sayısız işletme ve aileye çözüm sunduk. Gelin sizde bu hizmetimizden faydalanın.

ucuz nakliyat

Konyaaltı Ucuz Nakliyat

Konyaaltı evden eve taşıma sektöründe hizmet veren firmamızın standart fiyat tarifesi bulunmamaktadır. Serbest piyasa koşullarında, yapılacak hizmet kapsamına göre farklı fiyat tekliflerimiz mevcuttur.
Ucuz nakliyat ve kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti öncelikli prensibimizdir.
Taşınacak olan ev oda sayısına göre, eşyaların az ya da çok olması durumuna istinaden nakliyat fiyatları değişkenlik gösterebilir.
Yüksek katlı binalarda kullanılan yük taşıma asansörü, kat farklılıklarına göre yakıt sarfiyatı çok olacağından fiyat tarifesinde değişkenliğe yol açan en önemli faktördür.

FORMU DOLDURUN SİZİN İÇİN EN UYGUN FİYAT TEKLFİNİ HEMEN ALIN!

Şehiriçi Ev Taşıma Nasıl yapılır?

Antalya şehiriçi nakliye ve taşımacılık hizmeti sunduğumuz Konyaaltı bögesinde, uzman ekibimiz değerli ev eşyalarınızın en etkin ve en nitelikli şekilde taşınabilmesi için  gayretle ve itinayla çalışmaktadır.

Taşınma öncesinde beyaz eşyalarınız ve koltuklarınız paketlenir, kırılabilecek mutfak eşyalarınız ve giysileriniz itina gösterilerek ambalajlanır. Titizlikle yapılan bu işin sonucunda taşınan değerli  eşyalarınız hasar görmemiş olur. Komple evden eve nakliye işiden farklı olarak sunduğumuz çözümlerden bazıları;

  • Ofis ve büro taşıma
  • Banka taşıması
  • Fuar taşıması
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Kuru Yük taşımacılığı
  • Parça eşya taşıma
  • Çeyiz eşyası taşıma
  • Öğrenci eşyası taşıma
  • Sigortalı eşya taşıma
  • Piyano taşıma ve bunun gibi …
konyaaltı eşya depolama

Eşya Depolama

Emanet eşya depolarımız güvenlik kameralı sistem ile haftanın yedi günü, günün yirmidört saati izlenerek güvence altında. Sigortalı şekilde eşyanızı taşıyor,ambalajlıyor ve depomuza yerleştiriyoruz.Gönül rahatlığı ile konyaaltında bulunan kiralık depolarımıza ev eşyalarınızı emanet edebilirisniz.

Şehirler arası ev taşıma nasıl yapılır?

Şehirlerarası ev taşıma ve evden eve nakliyat işi herkesin bidiği gibi çok zor bir iştir.İşinde uzman personelimiz farklı şehirde taşınacağınız ev için gelip eşyalarınızı inceler ve eşyanın durumuna göre bir fiyat teklifi sunar. İş anlaşması ile birlikte karşılıklı  tarih ve fiyat sözleşme ile kesinleşerek taşıma gününe karar verilir.

Antalya Konyaaltından Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine haftalık ve günlük aralıklarla karayolu taşımacılık seferlerimiz vardır.

Şehirlerarası nakliyat esnasında profesyonel ekibimiz monte, demonte mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı söker ve paketler. Şehirlerarası taşıma kamyonlarımızla yeni adresinize gidecek olan eşyalarınızın tekradan mobilya ve beyaz eşya kurulumu yapılarak teslim edilir.

Konyaaltı evden eve nakliyat firması, ambalajlama sırasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir.

Evden eve nakliye teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir.


konyaaltı nakliye

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Fiyat Almak İçin Hemen Arayın