Antalya nakliyeciler

Antalya nakliyeciler nerede bulunur?

Fabrikalar ve üretim tesisleri veya oteller, Antalya Döşemealtı belediyesine yakın mevkiide bulunan nakliye firmaları ve antalya nakliyecileri sayesinde taşımacılık hizmetlerinden faydalanmaktadır.

 Antalya nakliyeciler sitesi nerededir?

 • Antalya yük taşıma hizmeti veren nakliyeciler, Merkez ilçe olan Döşemealtı belediyesi mevkiinde organize sanayi bölgesi yakınında bulunmaktadır. Kamyon, Tır ve yük taşıyan kamyonetler burada yer alır.

  yük taşıma kamyonu
  kapalı kasa kamyon
 • Antalya nakliyeciler sitesinden Türkiye’nin 81 iline hemen hemen hergün karşılıklı lojistik faaliyetler ve  taşımacılık yapılmaktadır.

Antalya evden eve nakliyeciler

 Bunun yanısıra eski yapıya sahip olan Antalya ili, gerek kentsel dönüşüm sebebiyle gerekse göç alma sebebiyle ev taşıma, evden eve nakliyat ve asansörlü eşya taşıma gibi işlerin yapılmasında son dönemlerde aşırı yoğunluk yaşamaktadır.

Hal böyle olunca her sektörde talep artışı olduğu gibi nakliye sektörüde günden güne hız kazanmakta ve talep artışları yaşanmaktadır. 

Örnek verecek olursak evinizi taşımaya karar verdiniz ve  eşya taşınacak tarih belli oldu, günler öncesinden asansörlü evden eve nakliyat firmalarından rezervasyon yaptırmalısınız.

Aksi taktirde tüm şehiriçi ve şehirlerarası nakliye planlarınız alt üst olacaktır. Kimse bu süreçte olağan dışı bir durumla karşı karşıya kalmayı istemez. Sizde ev taşıma sürecinizde vakit kaybetmeden Antalya’da tavsiye edilen nakliyat firmaları ile irtibata geçmelisiniz.

antalya nakliyat firmaları
antalya evden eve nakliye ve profesyonel ev taşıma

Antalya nakliye fiyat al

Antalya evden eve nakliyeciler nerede bulunur?

 • Evden eve nakliyat ve ev taşıma hizmeti veren nakliyeciler ise; genellikle çallı mevkiinde yer almaktadır.
 • Ev taşıma kategorisinde hizmet sunan firmalar eşya taşıma asansörü, taşıma işinde ise; uzman ekip barındırmaktadırlar.
 • Antalya’da evden eve nakliye işleri kapalı kasa kamyon veya kamyonet gibi araçlarla yapılmaktadır.

Evden eve nakliye fiyat tarifesi

 • Nakliye işi genelinde çok kapsamlı bir iştir ve net bir fiyat aralığı yada tarifesi söz konusu değildir.
 • Nakliye firmaları, müşteriler tarafından talep edilen iş yükünün ve hizmet kapsamının seçeneklerine göre, serbest piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak fiyat teklifleri oluşturmaktadır.

Örnek vermek gerekirse; Şehiriçi ev taşıma fiyatları ile şehirlerası evden eve nakliyat tarifesi aynı orantıda kıyaslanamaz. Veyahut en iyi tavsiye edilen, belgeli nakliyeciler,  kaliteli hizmet sunan taşıma firmalarının size sunacağı teklifle belgesiz taşıma firmalarının fiyat teklifleri aynı orantıda kıyaslanamaz. 

Bir nakliye işinde asansörlü taşımacılık tercih ediliyorsa daha pahalı, asansör tercih edilmiyorsa daha ucuz taşıma gerçekleşecektir diyebiliriz. 

ucuz nakliyat
uygun ve ucuz nakliyat

Taşımacılık fiyatları kıyaslaması yaparken kaliteli ve tavsiye edilen nakliye firmaları arasından hizmet almaya dikkat ediniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Fiyat Almak İçin Hemen Arayın