Antalya asansörlü taşımacılık

Antalya asansörlü evden eve nakliyat

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte Antalya asansörlü nakliyat hizmeti trend hizmetler arasında yer almaktadır.

Ev taşıma hizmetlerinden faydalanan insanlar artık asansörlü nakliyat ayrıcalıklarından faydalanmak istiyor.

Antalya asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin tercih edilmesinde en önemli neden eşyaların evden boşaltılırken yeni eve sevk edilirken hasar görmesini engellemektir.

Bu bazı kişilerin bakış açısına göre doğru olsa profesyonel evden eve nakliyat firması ile anlaşmadıysanız eşyalarınız asansörle taşınsa bile çok fazla hasar görebilir.

Bu anlamda alternatif en iyi çözüm iyi bir Antalya evden eve firması seçmektir.

Antalya’da asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız birkaç gün önceden rezervasyon yapmalısınız ki yoğunluk günden güne çoğalmakta, müşteriler tarafından talepler artmaktadır.

Eviniz asansörlü taşımaya uygun mu?

  • Bu sorunun cevabını binanızın ve sokağınızın fotoğraflarını hemen hemen her açıdan çekip nakliyat firmasına ileterek öğrenebilirsiniz.Evinizin bulunduğu lokasyonda mobil asansörün pencere veya balkona ulaşmasını engelleyecek metaryellerin olmaması gerekir.

Bu süreci geçirdikten sonra taşınma günü gelen asansör kurulamasa bile size bir maliyet çıkaracaktır.

Bu gereksiz ve boş yere çıkan maliyetlerin çıkmaması için gerekirse nakliye ekspertiz uzmanı tarafından öncesinde asansör kurulacak yer keşif yapılmalıdır.

Asansörün kurulacağı balkon veya pencerenin eşya taşınması için yeterli büyüklükte olması önemlidir, şayet eşya geçecek yerler çok dar ise, çok az eşya asansör ile taşınacaktır.Bu sebepten ötürü hem sırtta hem asansörle eşya taşınacağı için artı bir maliyet oluşturacaktır.

Asansörlü nakliye için en ideali sürgü pencereli olan evlerdir. Böylelikle kolayca bütün eşyalar eve taşınabilir.

antalya asansörlü nakliyat

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

  • Bu sorunun cevabı asansörün evinizin hangi cephesine ve neresine kurulacağı ile ilgilidir. Eşya taşıma asansörleri genellikle balkondan veya evinizin pencerelerinden kurularak eşya taşınır.
  • Asansörün kurulacağı balkon veya pencereden geçen tüm eşyalar asansör ile taşınır.

Asansör ne kadar dik bir açıyla kurulursa o kadar sağlıklı bir çalışma alanı sağlanmış olur. Günümüz standartlarında Türkiye de bulunan eşya taşıma asansörü yük kapasiteleri genellikle 350 -400 kg arasındadır.

Eğer sizde mutlu bir nakliyat tecrübesi yaşamak istiyorsanız asansörün kurulacağı evinizin görülmesi için Antalya evden eve nakliye firmamızdan keşif talep ediniz.

Asansörlü Nakliye Avantajları Nelerdir?

  • Mobil Asansör hizmeti ile eşyalarınız yüksek katlara hasar görmeden taşınabilir.
  • Çok kısa sürede taşınma işleminin bitmesine fayda sağayacaktır.Buda vakitten tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Yüksek katlara hammaliye ile eşya taşımak asansör ile kıyaslandığında çok çok daha maliyetli olacağından, maddi olarakta tasarruf etmenizi sağlar.
  • Asansörle eşya taşınması; içi dar olan binalara ve merdiven boşluklarına istinaden hasarsız taşınma sağlar.
  • Çevrenizi daha az rahatsız edecek şekilde taşınabilirsiniz. Özellikle bina idari yönetimi ile bina asansörünün kullanılması gibi problemler yaşamazsınız.
  • Taşımayı yapan işçiler çok daha az yorulup ambalajlama, mobilya sökme takma gibi diğer işleri daha özenle yaparlar.

Asansörlü taşıma ne zaman tavsiye edilmez?

Fırtınalı günlerde yüksek katlara asansör kurulmasını tavsiye etmiyoruz. Fırtınalı havalar mobil asansör kurulumunu ve ev taşıma işini doğrudan etkiliyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti yapılacaksa nakliye firmanızdan hava durumunu takip etmesini ve buna göre plan yapılmasını talep etmeyi unutmayın.

Unutulmamalıdır ki bütün sektörlerde olan kaza riskleri nakliye sektöründe de vardır.Asansör devrilmesi, asansör kurulan cephe veya balkon hasar görmesi istenmeyen riskler arasındadır.Anlaşma yaptığınız Antalya evden eve nakliyat firmalarından iş güvenliğini sağlamalarını talep ediniz.

Artık taşınmaya hazırsanız 0532 607 29 68 tıklayarak sizin için özel fiyat teklifimizden faydalanıp evinizi taşıtabilirsiniz.

FORMU DOLDURARAK ASANSÖRLÜ TAŞIMA FİYATI ALABİLİRSİNİZ.

Nakliyat asansörü kazalarına, nakliyat hasarlarına karşı eşyalarımı güvence altında olacak mı?

Sigorta firması tarafından yükleme, boşaltma, sevk süresince oluşabilecek hasarları teminat altına alan bir sigorta poliçesi yapılmalı bu poliçe yapılmışsa kazalarda veya hasar durumunda zarar gören eşyalar için sigortadan ödeme talep edilebilir. Lakin taşıyıcı firmanın ulaştırma bakanlığı tarafından nakliyecilere verilen yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir. Dilerseniz Antalya evden eve nakliyat firmamızdan yetki belgelerini talep edebilirsiniz.

Hiçbir nakliyat firmasının ben sigorta yaptırdım, demesi ile yetinmeyin sigorta firması aracılığı ile oluşturulmuş poliçe kaydınızın bir örneğini muhakkak isteyin. Kazalardan ötürü oluşabilecek hasar durumlarında karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Elinizde nakliyat sigorta poliçesi yoksa teminatınız yok demektir.

Küçük çaplıda olsa kazalar hepimizin başınıza da gelebilir. Sizlere tavsiyemiz evden eve nakliyat sigortası ile olası tüm risklere karşı eşyalarınızı teminat altına alın ve rahat rahat taşınmayı gerçekleştirin. Sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz Antalya nakliye firmamıza ulaşarak örnek eşya sigorta poliçesi talep edebilirsiniz.

Kolay ev taşıma fikirleri

Bu yazımızda da fikir edinebileceğiniz asansörlü taşıma gibi nakliyat sektörünün gereksinimlerini sizler için dile getirmeye çalıştık. Diğer yazılarımızıda takip ederek ev taşınma püf noktalarının tamamın erişebilirsiniz.

Esenlikle ve Sağlıklı kalın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Fiyat Almak İçin Hemen Arayın